Intern - analist financiar - part-time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Active SOFT active.

Vezi toate job-urile Intern - analist financiar - part-time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Active SOFT
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Management - Consultanta
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.06.2019

    Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (17 ani) in dezvoltarea si sustinerea aplicatiilor web si mobile.
    Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
    Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Pieseauto.ro, Referat.ro, Studentie.ro, Animale.ro, Trafic.ro,aplicatiile pentru mobil Povesti sau Laso.ro.
    Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.
    Active SOFT - smart internet aplications.

    Cerinte

    Nu contează dacă ai sau nu experiență, pentru noi conteaza daca esti optimist, perseverent, iti doresti sa inveti si sa te perfectionezi.

    Esti student la una din urmatoarele specializari:finante-banci, economie generala, contabilitate.

    Responsabilitati

    Ne-ar bucura sa stim ca:
    - te implici activ ;
    - esti pasionat de ceea ce faci;
    - esti responsabil si lucrezi eficient.

    Vei intra intr-o echipa dinamica, tanara, cu oameni pasionati si atmosfera de lucru destinsa.

    Alte informatii

    Iti oferim:

    - mediu de lucru profesionist
    - program part time
    - suport in formarea profesionala
    - ocazia sa cresti si sa te dezvolti.
    - salariu fix