Customer Service Support cu limba franceza- avansat

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 27.05.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Limba franceza la nivel avansat;
    Limba engleza la nivel mediu;
    Bune abilitati de comunicare si spirit de echipa;
    Atentie focusata asupra nevoilor clientilor;
    Orientat spre rezolvarea problemelor;
    Flexibilitate si disponibilitate pentru munca in 3 schimburi.

    Responsabilitati

    Gestioneaza si solutioneaza solicitarile primite  de la utilizatori sau clienti intr-un mod placut si profesional;
    Conform procedurilor convenite, raspunde solicitarilor de acordare de asistenta  sau de prelucrare;
    Gestioneaza prompt apelurile nerezolvate si urgente.

    Pachet salarial competitiv, beneficii  și bonus de relocare;
    Servicii medicale, beneficii sportive, vouchere pentru pranz;
    Training si certificari: training  cu produse si tehnologii actuale;
    Se ofera posibilitatea de crestere profesionala in cadrul companiei.

    Așadar, te asteptam la o discutie si o cafea, la sediu Gi Group. Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi la tel. 0728.303.784(Oana) sau trimite-ne CV-ul tau, actualizat.