Agent Collection (4/6/8 ore)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Collection (4/6/8 ore) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.06.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Bune abilitati de comunicare;
    • Abilitati de negociere;
    • Putere de convingere;
    • Atitudine pozitiva si orientata spre rezultate;
    • Experienta in activitatea de colectare debite reprezinta un avantaj;

    Responsabilitati

    • Gestionarea unui portofoliu de clienti;
    • Contactarea telefonica a acestora si informarea lor cu privire la soldurile restante;
    • Negocierea conditiilor de plata conform procedurilor interne;
    • Prezentarea modalitatilor de plata;
    • Analizarea si raportarea situatiei portofoliului gestionat;
    • Monitorizarea respectarii intelegerilor de plata agreate cu debitorii;

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Posibilitatea de a lucra part-time sau full-time (4/6/8h);
    • Asigurare medicala;
    • 7Card;
    • Program de training;
    • Posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen mediu si lung;