Personal Cleaning

Vezi toate job-urile TC Real Estate Development and Management active.

Vezi toate job-urile Personal Cleaning active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: TC Real Estate Development and Management
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.12.2019

    TC Real Estate este o companie de investiții și dezvoltare de proprietăți cu sediul în România cu o echipă internă de management cu experiență, care combină gestionarea activelor, investițiile, dezvoltarea și leasingul.

    Cerinte

    - Persoana organizata, meticuloasa si deschisa la sugestii;
    - Locul de munca presupune curatenie de intretinere intr-un complex rezidential, cu garsoniere si apartamente situat in zona Dristor;

    Responsabilitati

    - Igienizarea bucatariei si a grupurilor sanitare (baie);
    - Sters praful, aspirat si spalat cu mopul;
    - Sters pervaze si geamuri (daca este cazul);
    - Schimbat lenjerii/asternuturi;
    - Transmitere necesar produse (dupa caz);
    - Limba engleza reprezinta un plus insa, nu este obligatoriu.

    - Program: L-V, intre 6-8 ore/zi, in functie de activitatea zilnica;
    - Angajare cu carte de munca si concediul platit;
    - Salariul este de 2000 lei net + tichete de masa;

    BUCURESTI, Brasov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (70)