Arhitect Senior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Arhitect Senior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.07.2019
    Remote work: On-site
    Cerinte

    NIVELUL DE STUDII / EXPERIENTA:
    • Absolvent(a) Facultatea de Arhitectura si Urbanism
    • Experienta: Minim 4 ani in proiectare arhitectura civila si industriala
    • Drept de semnatura OAR

    COMPETENTE:
    • Cunostinte avansate programe informatice specifice domeniului de activitate, REVIT constituie un avantaj;
    • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    • Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
    • Spririt de echipa;
    • Competente multitasking;
    • Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;

    Responsabilitati

    • Coordoneaza activitatea de conceptie a designului general in activitatea de proiectare si executie a elementelor de constructie
    • Coordoneaza echipa de proiect;
    • Elaboreaza si coordoneaza proiectele de arhitectura in toate fazele de proiectare;
    • Participa, in cazul in care este solicitat, la sedintele de comandament si la vizite in santier oferind suport tehnic persoanelor implicate in proiect;
    • Asigura punerea de acord a obiectivelor ce constituie tema de proiectare cu planul urbanistice;
    • Participa la coordonarea unor faze importante de lucrari in santier;

    Alte informatii

    OFERIM:
    • Salariu atractiv si stabilitate din punct de vedere financiar;
    • Asigurare privata de sanatate;
    • Mediu profesionist de lucru;
    • Ocazia de a lucra in proiecte importante de dimensiuni medii si mari.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (14)