Tampografist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Copyprint active.

Vezi toate job-urile Tampografist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Copyprint
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.05.2019

    Cu o experiență de peste 15 ani în domeniul tiparului digital și al materialelor promoționale, Copyprint oferă cele mai inovative produse și soluții de copiere, printare, împreună cu servicii de înaltă calitate care să satisfacă cele mai exigente nevoi și cerințe ale clientilor noștri.

    O preocupare permanentă o reprezintă diversificarea ofertei de produse și servicii corelată cu menținerea standardelor calitative ridicate.

    Cerinte

    - rabdare, atentie pentru detalii, respectarea procedurilor de lucru;
    - experienta in domeniul imprimarii tampografice;
    - experienta in folosirea utilajelor de tampografie;
    - capacitate de munca;
    - respectarea termenelor limita, impuse de fiecare proiect.
    - disponibilitate pentru program prelungit

    Responsabilitati

    - desfasurarea activitatilor de imprimare tampografica dupa un program stabilit;
    - pregatire solutii, clisee, etc;
    - prepararea amestecurilor de culoare;
    - realizarea imprimarilor prin tampografie
    - gestionarea specifica a materiilor prime;
    - manipularea corecta a materialelor imprimate;
    - intretinerea si curatenia la locul de munca;
    - alte lucrari administrative interne;

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii)
    - salariu motivant

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (87)