Ingineri/Reprezentanti Vanzari - Brasov

Angajator: Consolight Com
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Sibiu
  • Actualizat la: 19.05.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cerinte:

    – reprezinta un avantaj absolvent al unei facultati cu profil tehnic (Automatizari, Electrotehnica, Energetica, Instalatii-electrice);

    – experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara, experienţă în domeniul materialelor electrice;

    – persoană dinamică, cu aptitudini de comunicare;

    – cunoştinţe operare PC nivel avansat;

    – abilităţi de analiză şi planificare;

    – permis auto categoria B

    Descrierea jobului

    – mentine si dezvolta relatia cu clientii actuali;

    – prospecteaza piata si atrage noi clienti;

    – asigura promovarea produselor companiei;

    – ofera suport tehnic-comercial pentru clientii din portofoliu;

    – indeplineste obiectivele de vanzari si incasari pentru clientii din portofoliu;

    – asigura cresterea cifrei de afaceri prin cresterea numarului clientilor si a volumului de vanzari pe diverse categorii de clienti (electricieni-instalatori, dezvoltatori imobiliari, clienti industriali, etc).

    Oferta (bonusuri, beneficii):

    – pachet salarial motivant;

    – masina, telefon, laptop;

    – mediu de lucru profesionist;

    – oportunitati de training si dezvoltare profesionala.