Farmacist Achizitii Produse Medicale

Angajator: Vetro Design
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Chimie - Petrochimie
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.05.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii superioare Medicale sau Farmacie. Cunostinte operare PC, Word si Excel; Cunoasterea limbii Engleze la nivel avansat. Abilitati de comunicare si relationare. Atentie la detalii si foarte ordonat. Disponibilitatea de a calatori pentru a participa la targuri externe sau interne.

    Responsabilitati

    Mentinerea legaturilor cu furnizorii externi si interni, aprovizionarea produselor din portofoliu, studii de calitate si de marketing. Cautarea de furnizori si articole noi, vizitarea de targuri international si nationale. Indruma si coordoneaza asistentii de aprovizionare, comunica cu celalalte departamente din firma. Participarea la Programe si Cursuri specifice de pregatire profesionala. Posibilitati de avansare in cadrul firmei.

    Venitul net in perioada de proba este de 4000 lei + spor de disponibilitate si alte prime si bonusuri de proiecte, pentru un program de 8 ore.
    Dupa capatarea experientei necesare pe post si rezolvarea cerintelor de baza, se va prezenta si o schema de bonusare suplimentara bruta, cuprinsa intre 1000 – 4000 lei precum si alte bonusari la targete.
    In functie de implicarea dumneavoastra ca si farmacist in activitatea companiei, o noua oferta salariala, net superioara, este posibila.