Asistent Tehnic Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Asistent Tehnic Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.06.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Asistent Tehnic Vanzari, pentru clientul sau, o companie producatoare de compresoare, suflante si echipamente pentru epurarea apei.

    Cerinte:

    - Studii superioare absolvite in domeniul tehnic
    - Carnet de conducere cat. B
    - Cunostinte de limba engleza la nivel avansat
    - Abilitati de comunicare si negociere
    - Cunostinte tehnice, mecanice si de vanzari
    - Disponibilitate pentru a calatori

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Elaboreaza si organizeaza ofertele tehnice si comerciale pentru toate domeniile de activitate ale firmei
    - Traduce ofertele si documentatia primita de la colaboratori
    - Sustine corespondenta de afaceri cu furnizorii externi
    - Supravegheaza actualizarea continua a bazei de date, listei de referinte
    - Ofera sprijin tehnic Managerilor de Zona
    - Organizeaza documentatia necesara activitatilor de Vanzari
    - Elaboreaza si organizeaza o baza de date cu scheme de montaj si acte pentru PIF in colaborare cu departamentul de Service
    - Transmite beneficiarului schemele de montaj ale compresoarelor si a altor utilalje livrate conform contractelor incheiate.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv
    - Schema de bonusare
    - Al 13-lea salariu
    - Program de lucru office: L-V
    - Autoturism de serviciu.