Online Sales & Customer Support

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Online Sales & Customer Support active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 23.05.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Experiența într-un post similar constituie un avantaj

    Studii superioare
    Cunoștințe Operare PC – minim end user;
    Cunoștințe limba engleză – avansat;Abilitati excelente de comunicare atat in scris cat si verbal;
    Can do personality; persoana creativa cu dorinta continua de invatare;
    Amabilitate, spirit de echipă, dorința de a ajuta;
    Atenție la detalii, corectitudine și responsabilitate
    Bune abilitati de management al timpului ;Prioritizare task-uri
    Eficiență și perseverență în atingerea obiectivelor propuse

    Responsabilitati

    Punctul de legatura intre companie si client raspunzand prin chat, email sau telefonic tuturor cerintelor clientilor prezentand informatii clare si detaliate despre produsele si serviciile companiei;

    Mai exact tu vei:
    prelua și procesa comenzile venite online sau telefonic (avize de transfer, facturi, note de transport, pregătire și livrare colete)
    consilia clienții prin intermediul site-ului, telefonic sau prin e-mail, va oferi detalii privitoare la produsele Teilor și va redirecționa chestiunile care nu țin de vânzările online (reclamații, reparații etc)
    administra stocul online (adăugare de produse – română și engleză; modificare prețuri; verificare status comenzi)
    menține evidența transferurilor din/în stocul online și a facturilor

    Alte informatii

    Beneficii

    Pachet salarial atractiv;
    Asigurare medicala in reteaua Medicover;
    Asigurare de viata prin NN asigurari;
    Bonusuri in functie de realizari si evolutie;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Craiova, Oradea, Pitesti,

    Curtea de Arges, Pitesti,