Consultant vânzări - locație stabilă, București

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EMBLEMA Retail Solutions active.

Vezi toate job-urile Consultant vânzări - locație stabilă, București active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.07.2019

    EMBLEMA Retail Solutions recrutează consultant vânzari, ce va lucra cu produse cosmetice pentru ingrijirea tenului.

    Criterii de selecție:

    • Vârstă minim 18 ani;
    • Pasiune pentru produse de îngrijirea tenului( nu este o cerință obligatorie, însă te ajută să muncești cu plăcere);
    • Fire ambițioasă, dornică să învețe și cu simț al răspunderii;
    • Plăcere de a oferii detalii către posibili cumparatori.

    Responsabilități:

    • Oferă informații/mostre către clienți;
    • Consiliere clienți și vânzarea produselor pentru îngrijirea tenului;
    • Nu se lucrează cu banii, clienții vor plăti produsele la casierie.

    Ce vei câștiga din această experiență:

    • Oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul echipei și posibilități reale de promovare;
    • Traininguri de produs, dezvoltare personală și adaptarea nevoilor tale de dezvoltare;
    • Mediu de lucru plăcut, colegi entuziaști și program de lucru fix.

    Pachet salarial:

    • Salariu fix (peste media pe economie);
    • Bonusuri din vânzări (bonus pentru produsele vândute și pentru produsele focus);
    • Bonus în produse cosmetice (săptămânal sau lunar);
    • Tabletă cu date mobile;
    • Echipament personal, oferit din partea companiei (tricou, cămașă, sacou, pantalon, fustă).

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (63)