Reprezentant vanzari - publicitate online - Copilul.RO

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Active Soft Srl active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari - publicitate online - Copilul.RO active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Active Soft Srl
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.06.2019

    Cautam si incurajam oamenii talentati care investesc pasiune in munca pe care o fac. Cultivam ideile creative si originale. Pentru noi dezvoltarea inseamna inspiratie, efort si dedicare. Aptitudinile deosebite ale echipelor noastre dau nota distinctiva a companiei. Suntem orientati catre realizarea potentialului fiecaruia dintre colegii nostri prin activitatea pe care o sustinem.

    Cerinte

    Ai experienta de cel putin 3 ani in domeniul vanzarilor si esti familiarizata cu social media.
    Esti o persoana responsabila, comunicativa, self-driven, care seteaza si respecta anumite standarde de calitate.
    Iti place sa fii la curent cu tot ce misca in piata de parenting (.ro si .com) si sa implementezi asta si la locul de munca.

    Daca te regasesti in cele de mai sus, asteptam CV-ul tau.

    Responsabilitati

    Cautam Reprezentant vanzari pentru cel mai longeviv site de parenting din Romania, "parinte" pentru copilul.ro.

    Mai exact, vei fi responsabil in principal de realizarea targhetului saptamanal prin:
    - Identificarea si contactarea clientilor directi
    - Crearea ofertei in functie de cerintele clientului
    - Semnarea si monitorizarea contractului
    - Urmarirea facturarii si incasarii.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    -Bonusuri pentru performanta in vanzari;
    -Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii;
    -Masaj de doua ori pe saptamana;
    -Sala de fitness;
    -Teambuilding-uri periodice;
    -Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    -Mediu de lucru prietenos.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (112)