Key Account Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Key Account Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.08.2019

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire;
    - Cunostinte Pachetul Microsoft Office;
    - Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
    - Bune abilitati de comunicare, organizare si orientare catre a invata lucruri noi;
    - Cunostinte limba engleza nivel conversational;
    - Fire activa si dinamica orientata catre rezultate.

    Responsabilitati

    - Identificarea de clienti in scopul promovarii si vanzarii produselor companiei;
    - Stabilirea de intalniri zilnice cu clientii pentru negocierea si incheierea de noi contracte
    - Promovarea imaginii si reprezentarea companiei in conformitate cu standardele actuale;
    - Raportarea catre managerul direct a activitatilor zilnice;
    - Vanzarea produselor din portofoliuul companiei in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
    - Prospectarea in permanenta a pietei in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a serviciilor in zona in care actioneaza.

    Alte informatii

    - pachet salarial atractiv
    - bonusuri lunare in functie de performante;
    - posibilitatea de a avansa in cadrul companiei;
    - tichete de masa;
    - decont trasnport;
    - masina serviciu;