Dezvoltator .NET

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SMART ID DYNAMICS active.

Vezi toate job-urile Dezvoltator .NET active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: SMART ID DYNAMICS
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 22.07.2019

    Smart ID Dynamics is the leading company in auto ID Romania& Republic of Moldova market.
    Starting from the organizational objectives and the analysis of existing processes we design personalized solutions, ensuring a fast implementation and measurable results.

    Cerinte

    • Dornic sa asimilezi cunostinte noi si sa te alaturi unei echipe tinere, dinamice si in continua dezvoltare;
    • Ambitios, meticulos, constiincios, pasionat de tehnologie si de inovatie;
    • O persoana cu spirit analitic, capabil sa identifice si sa descrie etapele si activitatile ce compun un flux sau un proces tehnologic;
    • Un profesionist ce are cunostinte tehnice si teoretice despre programarea orientata pe obiecte, algoritmi si baze de date;
    • Absolvent al unei facultati de profil IT;
    • Cunoscator al limbajului de programare C# (Java sau alt limbaj de programare constituie un avantaj);
    • Cunoscator al platformei .Net si a mediilor de dezvoltare Microsoft Visual Studio;
    • Experienta de lucru pe Windows , Android sau iOS constituie un avantaj.
    • Cunoscator al limbii engleze: citit, scris, vorbit.

    Responsabilitati

    • Participarea la definirea arhitecturii si a planului de proiect;
    • Dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor conform specificatiilor;
    • Colaborarea cu echipa (PM, dezvoltatori, testeri);
    • Oferirea de suport pentru membri echipei.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Mediu placut de lucru, cursuri profesionale;
    • Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
    • Beneficii atractive: abonament medical, Bookster, Fruit Day;
    • Salariu competitiv.

    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid