Business Sales Representative -Partener Telekom

Vezi toate job-urile Connect Business Group - Partener Telekom active.

Vezi toate job-urile Business Sales Representative -Partener Telekom active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Connect Business Group - Partener Telekom
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.07.2019

    Connect Business Group - Partener Telekom este o companie tanara cu experienta in domeniul telecomunicatilor. Suntem un grup ce isi doreste performanta in ceea ce face. Ne dorim sa functionam ca un intreg, prin adoptarea unui cod comportamental comun.Credem ca dezvoltarea continua este cea care poate aduce rezultate.

    Cerinte

    Comunicare persuasiva si interactiune cu oamenii.
    Adaptabil si entuziast
    Usurinta de a se descurca in situatii de ambiguitate
    Capacitate de analiza si sinteza
    Rezistenta si autocontrol in situatii de stres
    Orientat catre solutii, client si rezultat final.

    Responsabilitati

    Identifica si contacteaza potentialii clienti in concordanta cu regulile interne
    Contacteaza clientii in vederea informarii cu privire la serviciile Telekom
    Identifica nevoile clientilor si propune solutii corespunzatoare
    Asista clientul la completarea documentatiei necesare
    Informeaza clientul despre decizia finala
    Obtine referinte si mentine relatia cu clientii pe intreaga perioada de colaborare.

    Oferim training -uri de specialitate si dezvoltare profesionala
    Salariu fix si bonusuri atractive
    Laptop telefon si masina de serviciu

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (21)