Reprezentant vanzari/incasari magazin

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Digi | RCS RDS active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari/incasari magazin active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Digi | RCS RDS
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Botosani
  • Braila
  • Actualizat la: 05.02.2020

    Suntem cel mai important operator din piata serviciilor integrate de comunicatii din Romania.Suntem lider pe segmentul serviciilor de televiziune si pe cel al serviciilor de internet si suntem principalul operator alternativ in furnizarea serviciilor de telefonie fixa.
    Am ajuns aici fiindca ne-am bazat pe tehnologia performanta, permanent eficientizata astfel incat sa corespunda cerintelor din ce in ce mai mari ale clientilor nostri. Ne-am bazat la fel de mult pe puternica si profesionista echipa RCS & RDS, formata din mii de oameni.
    Echipa RCS & RDS este foarte importanta pentru noi si vrem sa o extindem cu noi colegi, capabili sa ne sustina in demersul nostru de a ramane lider in piata serviciilor de telecomunicatii.

    Cerinte

    Abilitati dezvoltate de comunicare interpersonala;
    Experienta anterioara in structuri care interactioneaza direct cu clientii;
    Foarte bune cunostinte de utilizare PC (MS Office, baze de date);
    Persoana adaptabila si cu un dezvoltat spirit de echipa;
    Rezistenta la stres si capacitate de reactie;
    Bune cunostinte in gestionarea situatiilor de criza;
    Minim studii medii finalizate.

    Responsabilitati

    Promoveaza serviciile companiei in magazinele DIGI;
    Identifica nevoile clientilor si creste valorea per client prin prezentarea diverselor oferte Incheie contracte cu clientii, in functie de cerintele acestora;
    Respecta standardele de calitate impuse de companie, in relatia cu clientii (atat clientii externi cat si clientii interni);
    Incaseaza contravaloarea tuturor serviciilor oferite de companie si solutioneaza problemele privind platile realizate de abonati;
    Intocmeste documentele fiscale corespunzatoare (chitante, facturi) necesare incasarii contravalorii serviciilor.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Digi | RCS RDS. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Digi | RCS RDS >>

    Aplica fara CV
    5000 - 6000 RON NET / luna
    Braila, Buzau, Galati,

    Vezi job-uri similare ()