Area Sales Representative

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Area Sales Representative active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Craiova
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 16.05.2019

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie care proiecteaza, dezvolta si produce solutii de ambalare din plastic returnabile, cautam un Reprezentant Zonal Vanzari.
    Zone: B, AG, PH, DJ, OT, TR, CL, CT, IL

    Cerinte:

    - Studii universitare absolvite
    - Minimum 2 ani experienta in prospectare piata si vanzari B2B
    - Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
    - Disponibilitate pentru deplasari in zonele vizate.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Promovarea si vanzarea produselor;
    - Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
    - Prospectarea pietei si identificarea clientilor potentiali;
    - Participarea la negocieri si intalniri cu clientii;
    - Urmarirea si realizarea planului de vanzari;
    - Intocmirea contractelor,monitorizarea derularii acestora si finalizarea lor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial, compus din parte fixa + bonus;
    - Instrumente de lucru: autoturism de serviciu, laptop, telefon, device-uri;
    - Program de lucru office: L-V;
    - Pregatire sistematica si oportunitatea de a te dezvolta profesional.

    Hybrid

    BUCURESTI, Constanta, Timisoara,

    Remote

    Vezi job-uri similare (401)