Intern - Operatiuni Corporate (Baze de date)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regina Maria active.

Vezi toate job-urile Intern - Operatiuni Corporate (Baze de date) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Internship
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.08.2019

    Rețeaua de sănătate REGINA MARIA și-a câștigat poziția de lider pe piața medicală românească datorită calității serviciilor oferite și grijii permanente, manifestate atât în interiorul companiei, față de angajați, cât și în exterior, față de pacienți și parteneri.
    Dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor;
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple;
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi;
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa;
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv.

    Cerinte

    Cunostinte aplicate de operare in Excel (utilizare functii complexe: ex. pivot)
    Studii superioare in curs de finalizare/ finalizate
    Experienta in utilizarea diverselor aplicatii informatice – constituie un avantaj

    Responsabilitati

    Scanarea si atasarea in sistem a diverselor documente/contracte
    Parcurgerea fluxului de introducere in sistem a noilor contracte semnate si urmarirea acestora pana la emiterea facturii
    Actualizarea de informatii in baza de date

    Ce oferim?

    Un mediu de lucru confortabil si stimulativ si o echipa profesionista si deschisa care sustine invatarea continua;
    Program de lucru flexibil si adaptabil nevoilor unui student/ masterand;
    Oportunitati de dezvoltare prin definirea planului de cariera, accesul la programe de training specific rolului, accesul online si offline la materiale de specialitate si sustinerea si valorificarea ideilor tale;
    Zile libere platite in plus fata de cele 21 standard;
    Bonuri de masa de 15 lei fiecare;
    Acces la cursuri & traininguri de specialitate;
    Abonament medical la serviciile REGINA MARIA;
    Discounturi la parteneri externi.