Customer service agent - Merchant team

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Customer service agent - Merchant team active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.06.2019

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    În acest moment suntem în căutarea unui Operator customer service, pentru echipa Merchants.

    Ce căutăm?

    - Abilități bune de comunicare;
    - Orientare către client;
    - Atenție la detalii;
    - Spirit de echipă, flexibilitate, adaptabilitate, atitudine pozitivă;
    - Experiență de minim 1 an în zona de customer service;

    Responsabilitati

    Care sunt responsabilitățile rolului?

    - verificare contractelor și introducere lor în sistem;
    - verificare corectitudinii datelor și actualizarea lor;
    - comunicarea și menținerea legăturii cu clienții prin e-mail-uri si apeluri;
    - verificarea și soluționarea cererilor venite din partea clienților (solicitări, sesizări, reclamații);

    Alte informatii

    Ce oferim?

    - Pachet de beneficii extins;
    - Asigurare medicală privată;
    - Mediu de lucru plăcut și dinamic.

    Dacă te regăsești în cele de mai sus aplică aici sau îți așteptăm CV-ul actualizat pe adresa irina.teotoase(@)apt.(ro) pentru a te cunoaște mai bine.

    15052019 IDT

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    3300 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (229)