Mecanic/ Tehnician Mentenanta

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Caransebes
  • Actualizat la: 21.04.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Studii medii tehnice (liceu, scoala profesionala, calificare);
    • Experienta de lucru in mediu industrial;
    • Capacitate de invatare si adaptare la solicitarile specifice postului;
    • Cunostinte teoretice si abilitati practice specifice;
    • Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi si de interventie la nevoie.

    Responsabilitati

    • Instalarea echipamentelor de lucru;
    • Intretinere mecanica ale echipamentelor si instalatiilor, respectand instructiunile si procedurile de lucru, pentru asigurarii functionarii liniilor de productie si a echipamentelor;
    • Rezolvarea problemelor mecanice aparute la echipamentul de fabricație;
    • Interventii de urgenta la nevoie pentru rezolvarea avariilor si reluarea productiei;
    • Aplicarea procedurilor companiei si completarea fiselor de interventie pentru defecte .

    Se ofera:

    • Training platit in strainatate;
    • Pachet salarial motivant;
    • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    • Stabilitate profesionala si un mediu de lucru placut.

    Daca esti interesat de oferta noastra, nu ezita sa trimiti CV-ul tau.(tel. 0728.303.784)