Contabil junior in Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kreston Romania active.

Vezi toate job-urile Contabil junior in Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Kreston Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.10.2019

    Compania Kreston Romania a fost infiintata la inceputul anului 1996, propunandu-si sa ofere servicii profesionale de contabilitate, audit, consultanta, personal-salarizare si alte servicii conexe. Kreston Romania este membra cu drepturi depline a principalelor organisme de supraveghere si reglementare profesionala din Romania: CECCAR (Corpul Expertilor Contabili si al Contabililor Autorizati), Camera Auditorilor Financiari din Romania (CAFR), precum si a Camera Consultantilor Fiscali din Romania (CCF).

    Cerinte

    - responsabilitate si acuratete
    - lucrul in echipa
    - abilitati de comunicare si relationare cu clientii
    - procesul de recrutare va consta intr-un test si interviu

    Responsabilitati

    - introducere documente financiar - contabile sub indrumarea unui contabil senior
    - pregatesc datele pentru raportarea lunara, TVA sau inchiderea de an
    - asista la inchiderile lunare si la analiza conturilor

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (121)