Coordonator / Tehnician Atelier Reparatii Teilor

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 26.04.2019

    Brand-ul Teilor se focusează pe colecții de bijuterii exclusiviste, încrustate cu diamante și pietre prețioase. În Romania nu mai exista un alt retailer specializat exclusiv în bijuterii încrustate cu diamante si pietre pretioase, pozitionat ca un brand national.

    Cerinte

    Dacă ai o atitudine pozitivă și entuziastă, spirit de echipă, experienta minima in coordonare si esti indemanatic, atunci te asteptam sa ne cunoastem.

    Experiența într-un post similar constituie avantaj;
    Abilitati de coordonare, motivare si instruire a echipei din subordine;
    Amabilitate, spirit de echipă, responsabilitate și disciplină;
    Cunostinte operare calculator ;
    Indemanare si adaptabilitate;
    Rabdare la munca migaloasa ;
    Atentie la detalii ;
    Vedere buna.

    Responsabilitati

    Coordoneaza activitatea atelierului de reparatii bijuterii;
    Derularea activităților de administrare / gestionare a atelierului (recepție obiecte, verificare, organizare activitate )
    Menținerea relațiilor cu restul departamentelor, rezolvarea cerintelor;
    Realizeaza sarcinile si obiectivele, tinand cont de reglementarile legale si interne;
    Urmareste implementarea sarcinilor trasate pentru echipa (atelier reparatii) din subordine;
    Urmareste acceptarea, respectarea si aplicarea reglementarile legale si interne de catre echipa atelier reparatii;
    Slefuieste si repara obiecte din aur;
    Graveaza obiecte din metale pretioase (verighete);
    Desfasoara diverse activitati specifice unui atelier de reparatii bijuterii.

    Alte informatii

    Beneficii
    Pachet salarial atractiv;
    Asigurare medicală în rețeaua Medicover;
    Asigurare de viață prin NN asigurări;
    Bonusuri în funcție de realizări și evoluție;
    Munca dinamica intr-o echipa tanara si motivata;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră, în cadrul unei echipe tinere și puternice.