Bijutier

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • BUCURESTI
  • Pitesti
  • Actualizat la: 25.06.2019

    Brand-ul Teilor se focusează pe colecții de bijuterii exclusiviste, încrustate cu diamante și pietre prețioase. În Romania nu mai exista un alt retailer specializat exclusiv în bijuterii încrustate cu diamante si pietre pretioase, pozitionat ca un brand national.

    Cerinte

    Fii maestru bijutier Teilor!
    Ne marim echipa pentru atelierul unde se intampla magia! Daca ai o atitudine pozitivă și entuziastă, spirit de echipă, esti indemanatic si ai o experienta minima intr-un atelier de bijuterii, atunci te asteptam sa ne cunoastem.

    Profilul tau:

    Experienta minima in domeniu;
    Diplome sau atestate de bijutier(optional)
    Indemanare si adaptabilitate, rabdare la munca migaloasa;
    Atentie la detalii;
    Vedere foarte buna; Dexteritate manuala;
    Persoana disciplinata, organizata, pasionata;
    Dispus pentru relocare in Pitesti, Arges;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Recepția obiectelor din aur, verificarea acestora conform procedurilor interne Teilor.
    Realizeaza sarcinile si obiectivele, tinand cont de procese si proceduri;
    Taie, slefuieste si repara obiecte din aur; monteaza pietre pretioase sau semipretioase;
    Graveaza obiecte din metale pretioase (de ex. verighete); reconditioneaza bijuterii din aur;
    Menține relații cu restul departamentelor in vederea rezolvarii cerintelor;
    Desfasoara diverse activitati specifice unui atelier de reparatii bijuterii.

    Alte informatii

    Ce iti oferim :
    Pachet salarial atractiv in functie de experienta in domeniu;
    Prima pentru relocare;
    Asigurare medicală în rețeaua Medicover;
    Asigurare de viață prin NN asigurări;
    Bonusuri în funcție de realizări și evoluție;
    Munca dinamica intr-o echipa tanara si motivata;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră, în cadrul unei echipe tinere și puternic.