Coordonator / Manager Proiect

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Coordonator / Manager Proiect active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 05.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cerinte:
    Abilitati de coordonare si organizare;
    Bune abilitati de comunicare si leadership;
    Studii superioare - Universitatea Tehnica de Constructii reprezinta un avantaj;
    Cunoasterea normelor legale in domeniu;
    Experienta pe o pozitie similara de minim 3-5 ani;
    Disponibilitate mare pentru deplasari pe durata derularii proiectelor de constructii;
    Cunostinte de limba engleza – nivel conversational;
    Permis de conducere categoria B;
    Rigurozitate, atentie la detalii;
    Persoana dinamica, motivata, flexibila;
    Persoana serioasa, ordonata, responsabila.

    Responsabilitati

    Obiectivul principal al postului:
    Coordonarea deschiderii noilor locatii Teilor prin urmarirea si supervizarea executiei lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie in vederea atingerii obiectivelor stabilite in activitatea proiectului la cele mai inalte standarde.

    Descrierea jobului:
    Analizeaza documentele si cerintele proiectului;
    Analizeaza din punct de vedere tehnic proiectul si intocmeste graficul de executie.
    Urmareste si verifica ca activitatea din locatie sa se desfasoare conform grafic, atat pentru echipele proprii cat si pentru subcontractanti;
    Organizeaza si participa la sedinte de proiect si pastreaza constant legatura cu reprezentantii beneficiarului, subcontractantilor si ai celorlalti participanti la derularea proiectului.
    Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea proiectului si informeaza la timp echipa de management despre problemele aparute si pe care nu le poate rezolva la nivelul sau;
    Analizeaza, intocmeste necesarul de materiale si il transmite catre echipa de management spre aprobare;
    Verifica cantitativ si calitativ lucrarile executate de subcontractanti si valideaza situatiile de lucrari ale acestora.
    Monitorizarea executiei din punct de vedere al cantitatilor, conformarii la cerintele proiectului, calitatii lucrarilor executate si respectarii termenelor;
    Face propuneri de imbunatire a stilului de lucru pentru a maximiza eficienta atingerii obiectivelor propuse.

    Alte informatii

    Beneficii
    Pachet salarial atractiv;
    Asigurare medicală în rețeaua Medicover;
    Asigurare de viață prin NN asigurări;
    Bonusuri în funcție de realizări și evoluție;
    Munca dinamica intr-o echipa tanara si motivata;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Pitesti,