Project coordinator & management

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gymboland active.

Vezi toate job-urile Project coordinator & management active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Gymboland
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.06.2019

    Punem pret pe oamenii cu care lucram , iar angajatii nostri sunt cea mai buna resursa pe care compania o detine. De aceea, pentru a descoperi oportunitatile pe care le oferim zi de zi te asteptam in echipa noastra. Daca inca mai stai pe ganduri iti oferim - Program flexibil, tichete de masa, teambuildinguri periodice, workshopuri si distractie zilnica garantata- hai alaturi de Gymboland!

    Cerinte

    • Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica.
    • Experienta de minim 3 ani pe un post similar.
    • Limba engleza(scris si vorbit, nivel avansat) este obligatorie;
    • Cunoasterea pachetului Ms Office;
    • Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare,
    • Responsabilitate si diplomatie, cu abilitatea de a comunica la nivel managerial;
    • Capacitatea de a lucra sub stres;
    • Abilitatea de a lucra si de a pastra date si informatii confidentiale;
    • Capacitate de organizare a prioritatilor;
    • Persoana dinamica, comunicativa, organizata, sociabila.

    Responsabilitati

    - Coordoneaza furnizorii si specialistii companiei (arhitectii, inginerii, constructorii etc.)
    - Asigura planificarea, stabileste bugetul, si durata de desfasurare a proiectelor
    - Emiterea si completarea documentelor necesare in vederea obtinerii autorizatiilor
    - Cauta noi modalitati(atractii/ concepte) in vederea imbunatatirii locurilor de joaca
    - Gaseste modalitati de imbunatatire a sistemele de operare ale locurilor de joaca
    - Se intalneste cu potentiali clienti si colaboratori pentru a discuta ofertele prezentate
    - Se prezinta la diverse expozitii relevante pentru dezvoltarea companiei
    - Reprezinta compania in contact cu institutiile publice/ autoritatile
    - Se asigura ca echipamentele companiei si documentele acesteia respecta legislatia in vigoare
    - Coordoneaza importurile companiei
    - Pastreaza legatura cu managerii locatiilor pentru a verifica ca nu exista probleme si se implica in rezolvarea problemelor atunci cand exista
    - Relationeaza cu toate departamentele companiei atunci cand este necesar
    - Creaza rapoarte excel pentru stocuri, cheltuieli etc.
    - Achita facturile companiei (Internet Banking)
    - Pregateste prezentari
    - Creaza texte si articole (descrieri ale locurilor de joaca)

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Stabilitate intr-un job ce confera multe abilitati pentru dezvoltare si cariera;
    • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, mare si dinamica;
    • Tichete de masa;
    • Teambuilding-uri.
    • Salariu competitiv;
    • Bonusuri si cadouri;