Operator amanet, schimb valutar si transfer de bani - Divizia MoneyGold (Craiova)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Operator amanet, schimb valutar si transfer de bani - Divizia MoneyGold (Craiova) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 01.04.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii superioare, constituie avantaj;
    Cunoștințe operare PC si contabilitate primara;
    Cunoștințe de limba engleză, constituie avantaj;
    Ținută profesională (fizică și morală) ireproșabilă; Capacitate deosebită de relaționare și comunicare;
    Amabilitate, spirit de echipă, responsabilitate și disciplină;
    Persoană orientată spre rezultate, eficientă, perseverentă în atingerea obiectivelor;
    Orientare către clienți, identificarea și înțelegerea nevoilor și dorințelor acestora;
    Capacitate de ascultare activa si de convingere;
    Atentie la detalii si seriozitate;
    Disponibilitate pentru program de lucru flexibil;
    Experiența într-un post similar (banca, casa amanet sau schimb valutar) constituie avantaj.

    Responsabilitati

    Derularea activităților de evaluare a obiectelor/bijuteriilor din aur și oferirea de servicii de amanet, schimb valutar si transfer rapid de bani clienților;
    Consilierea clienților prin realizarea de recomandări individualizate;
    Derularea activităților de administrare / gestionare a magazinului (verificare, evaluare si recepție obiecte /bijuterii din aur, inventariere, intocmirea, prelungirea si lichidarea de contracte de amanet etc.);
    Efectuarea zilnică a operațiunilor de casă (registru de casă, raport de gestiune, fișă inventar etc.);
    Menținerea relațiilor cu clienții, rezolvarea plângerilor și nemulțumirilor.

    Alte informatii

    Rolul este deschis in cadrul diviziei MoneyGold.
    Conceptul MoneyGold se bazează pe servicii financiare la cele mai înalte standarde, sigure, transparente și de încredere.Cele 53 de locații din țară vă oferă împrumuturi prin amanetare, servicii de schimb valutar și transfer rapid de bani.

    Pachet salarial atractiv, incluzand tichete de masa - card Sodexo, asigurare medicala Medicover si bonusuri de performanta;
    Training;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în domeniu, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (14)