Trainee ingineer After Sales

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Auto Italia active.

Vezi toate job-urile Trainee ingineer After Sales active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Auto Italia
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.06.2019

    În acest moment, Auto Italia este importatorul auto cu cel mai consistent portofoliu de mărci din România, iar ultimii doi ani au adus modele noi și competitive care au diversificat oferta noastră de vânzări. Fiat, Alfa Romeo, Fiat Professional, Abarth, Jeep și Maserati sunt brandurile pe care le reprezentăm în România printr-o rețea de 40 de showroom-uri și pentru care recrutăm specialiști ai industriei.

    Cerinte

    Student sau absolvent de Facultate tehnica
    Pasionat de domeniu auto
    Limba engleza la nivel mediu

    Responsabilitati

     Opereaza in baza de date Fiat rapoartele de garantie emise de catre concesionari,
     Verificarea rapoartelor de garantie inainte de acceptarea si plata acestora,
     Elaboreaza deconturile lunare
     Derularea in bune conditii a contractelor de intretinere flota
     Operarea si verificarea in baza de date a documentelor de intrare
     Intocmire si verificare NIR-uri
     Asigurarea fluxului de documente

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (30)