Telemarketing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile StarTech Team active.

Vezi toate job-urile Telemarketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    -Abilități excelente de comunicare și prezentare.
    -Persistent și orientat spre rezultate.
    -Rabdator și capabil să suporte respingerea clientului.

    Responsabilitati

    -Programarea întâlnirilor pentru personalul de business pentru a satisface clienții potențiali
    -Obțineți detalii de contact ale potențialilor clienți din surse, inclusiv directoare telefonice și liste achiziționate.

    Alte informatii

    Alte informatii:
    - pachet salarial atractiv si bonusuri de performanta;
    - mediu de lucru competitiv, care incurajeaza invatarea si dezvoltarea;
    - proiecte interesante si provocatoare.
    -StarTeam Pro Academy – Certificari CompTIA subventionate de StarTech Team;
    -StarTeam Longer Holiday – vacanta prelungita in perioada sarbatorilor de iarna, pentru membrii echipei StarTeam;

    Cu o experienta de 17 ani, StarTech Team este una din companiile de top care ofera servicii de externalizare IT si suport IT poactiv pentru peste 400 de clienti, companii de diferite marimi. StarTech Team ofera clientilor sai instrumente moderne de management IT și cu ajutorul specialistilor nostri IT, certificati international, contribuim zilnic la atingerea obiectivelor clientilor nostri si le oferim solutii personalizate pentru performantă si dezvoltare continua.

    Star Team inseamna o cultura organizationala unica in Romania, completata cu emotie si conceptul joaca-munca, care accelerează performanta individuala, a echipei si a companiei.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (348)