Consultant Bancar Vanzari Directe - Craiova

Angajator: Garanti Bank
Domeniu:
  • Altele
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 18.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Daca ai:
    - Foarte bune abilitati de comunicare, convingere si negociere;
    - Capacitate de organizare si orientare spre atingerea obiectivelor;
    - Pasiune pentru a veni in intampinarea clientilor si atitudine proactive;
    - Studii superioare (economice, comunicare si negociere);
    - Experienta in vanzari directe, sectorul financiar bancar/ asigurari;
    - Abilitati foarte bune de lucru in echipa;

    Responsabilitati

    Atunci vei putea:
    - Prospecta si identifica potentiali clienti (persoane fizice);
    - Propune clientilor oferta de produse financiar-bancare cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare;
    - Verifica documentatia si intocmi actele necesare accesarii produselor Garanti Bank;
    - Mentine relatia cu clientii pe toata perioada derularii contractului de creditare;
    - Realiza rapoartele de activitate solicitate de managerul direct;

    Iti oferim:
    - Training de specialitate;
    - Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera de succes intr-un mediu competitive;
    - Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
    - Contract individual de munca;
    - Pachet salarial motivant: salariu fix + bonus lunar (in functie de performanta);