Receptionera

Angajator: Grawe Romania Asigurare
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.03.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Grawe România Asigurare SA face parte din grupul Grazer Wechselseitige Versicherung care valorifică experienţa acumulată în cei 190 de ani de existență și este recunoscut pe piaţa central și est europeană pentru puterea financiară, stabilitatea şi capacitatea investiţională.
    Compania oferă clienţilor asigurări auto, de viaţă, de proprietăţi şi bunuri, de sănătate, de accident și de călătorie.
    Intreaga activitate este axată, deopotrivă, pe efortul de a obţine şi cultiva încrederea clienților, ca și pe explorarea continuă a necesităţilor acestora.

    Vino și tu în echipa noastră! Fă un pas înainte în cariera ta, profesează într-un mediu de lucru dinamic și competitiv și vei avea ocazia să lucrezi alături de o echipă pasionată.
    Adresa:
    Str. Vulturilor nr. 98A, sector 3, Bucureşti

    Cerinte

    Profilul candidatului:

    • Studii medii / superioare;
    • Persoană organizată, riguroasă, punctuală;
    • Foarte bune cunoștințe de limba română și limba engleză
    • Abilități de comunicare;
    • Cunoștințe operare calculator (MS Office) .

    Reprezintă avantaje:
    • Experiența pe un post similar

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:

    • Primește, redactează, înregistrează și distribuie corespondență
    • Furnizează informații clienților
    • Îndeplinește activități de asistent manager

    Alte informatii

    Oferta:

    • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    • Program de lucru: full time;
    • Bonuri de masă, asigurare medicală

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Tichete de masa

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Grawe Romania Asigurare. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Grawe Romania Asigurare >>

    Aplica fara CV
    Hybrid

    3800 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (369)