Reprezentant Zonal Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Halmadent active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Zonal Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Halmadent
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 11.02.2020

    Partener de încredere al brandurilor de prestigiu la nivel mondial, cu peste 13 ani de experiență, HALMADENT importă și distribuie echipamente stomatologice de calitate în toată țara. Profesionalismul echipei, seriozitatea, loialitatea, flexibilitatea și deschiderea în fața provocărilor sunt valorile care stau la baza parteneriatelor pe termen lung dezvoltate de HALMADENT.

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - Sa-ti doresti sa lucrezi intr-o companie in care sa-ti vezi viitorul pentru min.5 ani;
    - Sa ai o atitudine pozitiva ,dinamica, rezistent la stres;
    - Sa stii sa negociezi, nu cu seful ci cu clientii :);
    - Sa fi zambitor si deschis, realmente interesat de dorintele clientilor nostri ;
    - Chiar daca nu esti ordonat, vei deveni, pentru ca aici punem accent pe organizarea activitatii și planificare pe prioritati;

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    - Promovarea produselor companiei catre medicii din institutiile private sau publice, din zona alocata;
    - Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii existenti ;
    - Te vei preocupa permanent de cresterea portofoliului de clienti, doar iti doresti sa crestem impreuna :);
    - Vei fi activ la congrese, conferinte, expozitii si alte intalniri de specialitate ale companiei;
    - Vei fi cu ochii pe concurenta, dar mereu cu un pas inainte;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - salariu atractiv + comision
    - telefon si masina de serviciu
    - stabilitate, training-uri specializate
    - colegi faini si un mediu de lucru placut

    Descrierea companiei
    Partener de încredere al brandurilor de prestigiu la nivel mondial, cu peste 14 ani de experiență, HALMADENT importă și distribuie echipamente stomatologice de calitate în toată țara. Profesionalismul echipei, seriozitatea, loialitatea, flexibilitatea și deschiderea în fața provocărilor sunt valorile care stau la baza parteneriatelor pe termen lung dezvoltate de HALMADENT.

    Brasov,

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (10)