Personal farmacie litoral

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmaciile Catena active.

Vezi toate job-urile Personal farmacie litoral active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Farmaciile Catena
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 18.04.2019

    CATENA se mandreste cu statutul de cel mai apreciat brand de farmacii din Romania.
    Compania noastra si-a propus sa fie un reper fundamental in lumea medicala romaneasca, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

    Echipa Catena a integrat imaginea brandului in viata de zi cu zi a romanilor, punand accentul pe definirea conceptului de viata sanatoasa si armonioasa.

    Cerinte

    Vine vara bine-mi pare, vino sa lucrezi la mare!

    Posturi disponibile : Farmacist si Asistent de farmacie cu aviz de libera practica si experienta, operator calculator, consultant cosmetic.

    Unde ? Litoral perioada Mai - Sept 2019 in statiunile Mamaia, Neptun, Eforie Nord.

    Cine poate aplica : farmacisti si asistenti pasionati de meseria lor, studenti / elevi la farmacie

    Cerinte :

    Studii de specialitate
    Certificat de membru;
    Cunostinte de operare PC;
    Abilitati de comunicare si relationare;

    Responsabilitati

    Responsabilitati ( specifice postului ocupat):

    Identifica nevoile pacientilor, formuleaza recomandari, consiliaza pacientii;
    Informeaza pacientii despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse;
    Administreaza stocurile si urmareste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice;
    Participa la receptia cantitativa si calitativa a medicamentelor din farmacie;

    De ce sa faci parte din echipa Catena Litoral :

    oferim un pachet salarial motivant si cazare

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Farmaciile Catena. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Farmaciile Catena >>