Junior Customer Care

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.04.2019

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?
    • Bune ablilitati de comunicare
    • Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre
    • Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

    Responsabilitati

    Care va fi rolul tau?

    • Vei gestiona apeluri telefonice;
    • Vei nota si actualiza in aplicatia interna, informatiile obtinute;
    • Vei raspunde solicitarilor clientilor si le vei oferi suport prin e-mail;
    • Activitate de back office, prelucrare date.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    • Program de lucru flexibil, luni-duminica 5/7 zile: 8h/zi;
    • Abonament medical la Regina Maria, posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;
    • Training-uri de start-up si traininguri de dezvoltare profesionala
    • Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
    • Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.