BRAND AMBASSADOR BUCURESTI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EMBLEMA Retail Solutions active.

Vezi toate job-urile BRAND AMBASSADOR BUCURESTI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.03.2019
    Remote work: On-site

    Responsabilități principale:

    - Identifică nevoile clienților și îi ajută prin realizarea de recomandări individualizate;
    - Gestionează marfa și se asigură că nu există lipsuri;
    - Promovează și vinde produsele cosmetice din locația în care se desfășoară activitatea;
    - Realizează activități administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea prețurilor la raft etc;
    - Participă la trainingurile companiei;
    - Păstrează spațiul de lucru plăcut și curat;

    Cerințele unui BRAND AMBASSADOR
    - Studii medii (Liceu-Diplomă de Bacalaureat);
    - Seriozitate, responsabilitate;
    - Orientare spre client;
    - Abilități de comunicare și relaționare interpersonală, persuasiune, perseverență.

    Bonusuri, beneficii:

    - Pachet salarial motivant (medie venit 1800 lei net)
    - CIM (Contract Individual de Munca)
    - Training oferit de specialiști;
    - Program flexibil agreeat cu managerul direct

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (130)