Agent Call Center #vanzari #Partener Orange

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.03.2019

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Candidatul ideal
    Aici vei gasi o echipa tanara, dinamica si in continua dezvoltare. Ne plac interactiunile cu oamenii, provocarile pe care le intalnim si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele. Daca si tie iti plac aceleasi lucruri,
    Te provocam sa te alaturi echipei noastre de agenti telesales!
    Ne-am dori ca tu sa fii la fel ca noi:
    - orientat catre rezultate;
    - cu o fire competitiva;
    - sa iti placa provocarile si sa lupti mereu pentru ceea ce iti propui;
    P.S. Daca ai deja experienta in domeniul vanzarilor, de abia asteptam sa facem schimb de cunostinte!

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
    - Vei discuta cu clientii si vei incerca sa afli ce li se potriveste;
    - Vei oferi informatii referitoare la produsele si serviciile Orange;
    - Vei initia apeluri in vederea promovarii serviciilor de telefonie, televiziune si internet;
    - Vei trata cu profesionalism toate apelurile pentru a genera vanzari in randul clientilor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Program flexibil de 8h/6h pe zi, in intervalul 10:00 – 20:00, de Luni pana Vineri;
    - Bonus nelimitat, in functie de vanzarile generate;
    - Acces la training-uri sustinute de specialist si formare continua;
    - Concursuri lunare cu premii substantiale;
    - Posibilitate de promovare in cadrul companiei.