IT Project Manager System Administrator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Niko Group Com active.

Vezi toate job-urile IT Project Manager System Administrator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Niko Group Com
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.07.2019

    With an international experience of 20 years, WINBET became shortly the most successful chain of gaming clubs in Eastern and Central Europe. We are present in Bulgaria, Serbia, Croatia, Georgia, Belarus, Tanzania and Romania.

    Cerinte

    · Cunostinte IT, abilitati de diagnoza si rezolvare de probleme;
    · Studii superioare tehnice, specializare in domeniul IT;
    · Minumum 2 ani in domeniul IT;
    · Competente sociale: comunicare, adaptare la situatii noi, orientare spre echipa
    · Competente profesionale: tehnice, abilitati de networking, limba engleza

    Responsabilitati

    Responsabilitati principale:

    · Mentinerea in buna functionare a sistemelor care sunt conectate la aparatele de jocuri.
    · Administrarea retelelor si sistemelor interne.
    · Dezvoltarea si implementarea de noi sisteme.

    Sarcini de baza:

    • Administrarea sistemului Jackpot Spyder: monitorizarea aparatelor de jocuri pentru identificarea posibilelor erori în aplicație, instaleaza/dezinstaleaza, asigura mentenanta aparatelor de joc;
    • Administrarea sistemului CMS Pyramid;
    • Administrarea retelelor si sistemelor interne;
    • Instalarea sistemelor si serverelor;
    • Intretinerea/mentenanata sistemelor;
    • Pregateste planul pentru implementarea de noi sisteme, dezvolta, implementeaza si monitorizeaza proiectele pentru sisteme noi.
    • La nevoie se executa interventia la fata locului pentru a evalua si remedia problemele aparute;
    • Asigura buna functionare a echipamentelelor de joc;
    • Rezolvarea problemelor legate de retelele si sistemele comerciale;
    · Realizarea unui proiect pentru cablarea interna (electricitate, retea, audio etc.);
    • Cauta solutii pentru imbunatatirea proiectelor de sisteme si retele existente / viitoare;
    • Administrarea tuturor retelelor interne, a serverelor etc;
    • Administrarea conturilor Microsoft - Windows, Office etc;
    • Instalarea fizica si de soft a diferite hardware- imprimante, routere, switch-uri, calculatoare, monitoare etc;
    • Asigurarea securitatii si a eficientei infrastructurii IT;
    • Implementarea de solutii informatice;
    • Oferirea de training utilizatorilor;
    • Documentarea prin proceduri de prescriere a tuturor activitatilor desfasurate;

    Alte informatii

    Oferim:
    - Perioada de training si acomodare;
    - Oportunitati de invatare;
    - Salariu atractiv si competitiv pe piata;
    - Sistem de bonusare in functie de performante;
    - Tichete de masa;
    - Echipa tanara si dinamica;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    - Companie in plina dezvoltare.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (528)