Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Niko Group Com active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Niko Group Com
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.01.2023

    With an international experience of 20 years, WINBET became shortly the most successful chain of gaming clubs in Eastern and Central Europe. We are present in Bulgaria, Serbia, Croatia, Georgia, Belarus, Tanzania and Romania.

    Cerinte

    - Cunostinte de accounts payable;
    - Nivel mediu (2-5 ani de experiență);
    - Studii de contabilitate/financiare;
    - Cunoștințe despre politicile contabile în conformitate cu Standardele de Contabilitate Române;
    - Abilitati excelente de organizare si mare atentie la detalii;
    - Contabilitate de gestiune;
    - Limba engleza nivel mediu.

    Responsabilitati

    - Asigura acuratețea și caracterul complet al înregistrărilor contabile
    - Inregistrarea facturilor in conformitate cu standardele romane de contabilitate si politica interna;
    - Înregistrarea diferitelor note: angajamente, avansuri, cheltuieli plătite în avans, impozite, mijloace fixe etc;
    - Responsabil cu verificarea caselor de marcat, POS-urilor si extrasului bancar;
    - Verifică reconcilieri dintre dosarele de plăți și dovezile contabile;
    - Depune declarații la BNR, Institutul de Statistică, Intrastat;
    - Asistență în alte proiecte contabile.

    Alte informatii

    Ceea ce oferim:

    - Salariu foarte atractiv;
    - Bonusuri bazate pe performanta;
    - Tichete de masa;
    - Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1000 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (75)