Consilier Vanzari (Cluj)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Consilier Vanzari (Cluj) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 08.01.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Vrei sa fii parte din povestea Teilor ?
    Cautam colege / colegi :amabili, cu un spirit de echipa dezvoltat, responsabili si cu zambetul pe buze!
    Daca esti:
    O persoană orientată spre rezultate, eficientă, perseverentă in atingerea obiectivelor;
    Atenta la nevoile clientului și ai flexibilitate;
    Ai: studii superioare(avantaj); cunoștințe operare PC si contabilitate primara(avantaj) ; Cunoștințe de limba engleză, ( avantaj);
    Ai o capacitate deosebită de relaționare și comunicare;
    Ai disponibilitate pentru program de lucru flexibil, in ture;
    Ținută profesională (fizică și morală) ireproșabilă;

    Vino sa ne cunoastem! Teilor isi mareste echipa! Experiența intr-un post similar constituie avantaj!

    Responsabilitati

    Derularea activităților de vânzare a obiectelor din aur, pietre prețioase si diamante și oferirea de servicii clienților;
    Consilierea clienților prin realizarea de recomandări individualizate;
    Derularea activităților de administrare / gestionare a magazinului (recepție marfă, verificare prețuri, inventariere, emitere de comenzi pentru actualizare stoc etc.);
    Încasarea contravalorii produselor vândute și întocmirea documentelor justificative (bon fiscal, certificat de garanție, factură la cerere etc.), efectuarea monetarului;
    Efectuarea zilnică a operațiunilor de casă (registru de casă, raport de gestiune, fișă inventar etc.);

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Asigurare medicala in reteaua Medicover;
    Asigurare de viata prin NN asigurari;
    Bonusuri in functie de realizari si evolutie;
    Acces gratuit la biblioteca interna Teilor;
    Instruiri si training-uri conform planului de formare;
    Lucrul ntr-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă n vnzări, n cadrul unei echipe tinere și puternice.

    Prin transmiterea CV-ului dvs. sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal necesare desfășurării procesului de recrutare desfășurat n conformitate cu art. 6 par. 1 lit. un regulament (UE) 2016/679 al Parlamentului European și al Consiliului din 27 aprilie 2016 privind protecția persoanelor n ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Cluj Napoca, Floresti,

    Buzau, Cluj Napoca, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (29)