Web Developer - Programator ASP.NET

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Borg Design active.

Vezi toate job-urile Web Developer - Programator ASP.NET active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Borg Design
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.05.2019

    Borg Design este o companie de dezvoltare și distribuție de soluții online.
    În viziunea companiei, candidații ideali sunt aceia care apreciază să lucreze în echipă, proactivi și care au capacitatea de adaptare și învățare.
    Borg Design a realizat până în prezent mai multe colecții de date cu informații de interes public, unelte software și soluții online, fiind creatorul platformei ListaFirme.

    Cerinte

    Esti persoana potrivita daca:

    Esti student(a) sau absolvent(a) de studii superioare (facultate cu profil informatic/matematic);
    Ai experienta in utilizarea ASP.NET C#, inclusiv proiecte personale;
    Ai cunostinte in dezvoltarea de aplicatii OOP;
    Ai capacitatea de invatare rapida, analiza si sinteza, atentie la detalii;
    Ai capacitatea de lucru intr-o echipa mica si medie;
    Esti persoana comunicativa, responsabila, cu spirit autodidactic, orientata spre rezultate.

    Am aprecia daca (optional):
    Ai cunostinte de Microsoft SQL Server, baze de date relationale;
    Ai cunostinte de Javascript, Bootstrap, JQuery, CSS;
    Ai experienta de lucru cu Microsoft Visual Studio;

    Responsabilitati

    Ce vei face alaturi de echipa noastra:

    Proiectare, dezvoltare si testare aplicatii pe baza specificatiilor primite (ASP.NET, MVC);
    Analiza si propunere de solutiile tehnice pentru proiectele in care esti implicat/a;
    Lucrari de mentenanta pentru aplicatiile existente.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:

    • Pachet salarial atractiv, corespunzator cu experienta si performantele;
    • Tichete de masă;
    • Decontare transport;
    • Abonament medical privat;
    • Zile de concediu suplimentare;
    • Acces biblioteca online;
    • Oportunitatea de dezvoltare profesionala in cadrul companiei;
    • Teambuilding-uri periodice cu angajaţii companiei;
    • Ambient tanar, dinamic si placut.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (230)