HR SPECIALIST

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Antena Group active.

Vezi toate job-urile HR SPECIALIST active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Antena Group
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.11.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cine suntem noi

    Suntem echipa Antena Group. Venim zilnic la birou (sau mergem pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi celor care ne urmaresc (la TV si in online) o stare de relaxare, de a se distra si informa evadand in universul creat de noi. Cele mai importante cifre pentru noi sunt cele de audienta.

    De la inceput ne-am dorit sa fim cei mai buni in ceea ce facem. Pentru asta trebuie sa fim in fiecare zi mai buni: sa experimentam, sa invatam din greseli si sa avem incredere in noi si in viitorul pe care il construim impreuna.

    In momentele importante ne mobilizam intotdeauna. Pentru noi nimic nu se compara cu satisfactia depasirii situatiilor “imposibile”. Ne place sa transformam imposibilul in posibil.

    Cerinte

    Te invitam in echipa noastra daca:
    • ai experienta de 1-2 ani in Resurse Umane;
    • Ai studii superioare;
    • Ai cunostinte bune de legislatia muncii (atestatul de Inspector Resurse Umane constituie un avantaj);

    Responsabilitati

    Ce urmeaza sa faci:
    • Sa gestionezi dosarele de personal;
    • Sa elaborezi documentele si formalitatile necesare incheierii, modificarii si incetarii contractului individual de munca;
    • Sa redactezi si eliberezi adeverinte solicitate de salariati;
    • Sa introduci si sa gestionezi datele in software-ul de administrare personal;
    • Sa intocmesti si sa transmiti Registrul Electronic al Salariatilor conform prevederilor legale;
    • Sa ai evidenta concediilor de odihna;
    • Sa oferi suport pentru intocmirea fiselor de post;
    • Sa realizezi diverse raportari specifice.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (17)