Event Planner

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kick Off Events active.

Vezi toate job-urile Event Planner active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Angajator: Kick Off Events
Domeniu:
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.04.2019

    Suntem o echipa dinamica, cu o experienta de peste 10 ani in organizarea de evenimente sportive si de entertainment in Romania. Agenda noastra include o serie de proiecte si contracte cu branduri de renume din retail, banking, FMCG, wellnes, energy, radio etc.

    Cerinte

    Cea mai colorata echipa de evenimente isi cauta colegi noi!

    Daca esti pasionat de evenimente sportive si vrei sa afli cum se organizeaza cea mai fericita cursa de alergare din lume, vrem sa te cunoastem!

    Cerinte:

    Nivel de experienta profesionala: 1-3 ani (entry level).
    Cunoasterea tendintelor actuale in marketing si in comunicare.
    Gandire strategica.
    Abilitati de time management, task-uri multiple si prioritizare.
    Limba engleza nivel mediu.
    Cunoasterea tendintelor din digital si tehnologie.

    Responsabilitati

    Gestioneaza procesul de inscriere, validare si confirmare a platilor realizate de participantii de la evenimentele nostre.
    Negociază contracte si prezinta oferte de pret beneficiarilor (personal corporate, persoane juridice si/sau persoane fizice).
    Verifica facturile de la furnizori daca sunt conforme cu serviciile solicitate.
    Asigura invitarea si urmareste confirmarile de participare din partea parteneriilor la evenimentele organizate.
    Mentine relatia cu clietii inainte, in timpul si dupa evenimene.
    Este responsabil de soluționarea promptă a cererilor și/sau reclamațiilor clienților.
    Instruieste si ghideaza echipa de voluntari care ofera un suport organizatorilor la evenimente.
    Asigura buna desfasurarea a tuturor evenimentelor derulate in locatiile acestora.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)