Reprezentant vanzari v

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Active Soft Srl active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari v active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Active Soft Srl
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.06.2019

    Cautam si incurajam oamenii talentati care investesc pasiune in munca pe care o fac. Cultivam ideile creative si originale. Pentru noi dezvoltarea inseamna inspiratie, efort si dedicare. Aptitudinile deosebite ale echipelor noastre dau nota distinctiva a companiei. Suntem orientati catre realizarea potentialului fiecaruia dintre colegii nostri prin activitatea pe care o sustinem.

    Cerinte

    Avem doua posturi deschise pentru pozitia de reprezentant vânzări servicii digital marketing pentru aplicația de mobil (Aplicatia nr.1 din Romania in secțiunea de shopping).

    Pentru că cine se aseamănă se adună, ne dorim să ai:

    Studii superioare finalizate;
    Plăcere să lucrezi cu oameni plini de energie;
    Motivație să câștigi ;
    Experiență în vânzări de cel puțin 2 ani;
    Abilitatea de a descoperi nevoile clienților si de a găsi rapid cea mai buna soluție;
    Coerență în exprimarea verbală si scrisă.

    Responsabilitati

    Dacă te decizi sa ni te alături vom face împreuna următoarele:
    Aprofundăm conceptele marketingului digital și al vânzării consultative, în special cele asociate aplicațiilor de mobil;
    Urmărim concurența și monitorizăm piața de retail, atât din Romania cât și din afara ei;
    Contactăm clienți noi cu scopul susținerii de prezentări memorabile;
    Construim soluții personalizate pentru fiecare dintre aceștia;
    Negociem cu dibăcie oferta si clauzele contractuale;
    Semnăm contractul;
    Încasezi comisionul
    După care:
    Gestionăm portofoliul de clienți (documente, campanii, etc.);
    Urmărim incasările;
    Îi vizităm o data pe trimestru ca să nu ne uite!

    Pentru ca vrei sa stii si beneficiile iti dezvaluim o parte din pachetul nostru: comision din vanzari, training, acces gratuit la sala de fitness si sedinte de masaj profesionist.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (72)