Reprezentant Sales Support - Departament OG & Banca de celule Stem

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.03.2019

    Reteaua privata de sanatate REGINA MARIA are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si grija lor fata de pacient. Ne dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv

    Cerinte

    Persuasiune
    Abilitati excelente de prezentare si comunicare
    Integritate
    Capacitatea de a planifica si monitoriza activitati
    Capacitatea de a rezolva probleme
    Rezistenta la stress
    Aptitudini de relationare foarte bine dezvoltate
    Atentie la detalii
    Spirit inovator
    Autodisciplina

    Responsabilitati

    Verificare contracte nastere & stem;
    Inregistrare contracte nastere & stem in sistemele interne;
    Confirmare date contractuale;
    Transmitere numar inregistrare prin SMS;
    Realizare AWB, pregatire si verificare corespondenta TNT si FanCourier;
    Verificare corespondenta (atat la expediere cat si la primire);
    Pregatire si transmitere kit-uri SCO si TCO;
    Realizare situatie contracte inregistrate (nastere + stem);
    Predare contracte nastere in maternitate;
    Aranjare contracte stem in Banca (check-in + last minute);
    Verificare plata + acordare numar intrare- iesire si transmitere certificate stocare/ distrugere catre parinti;
    Arhivare copii certificate si alte documente;
    Semnarea consimtamintelor de neconformitate in Spitalul Baneasa;
    Realizarea de comenzi pentru: cutii de transport unitati, papetarie si protocol, laptop-uri, telefoane etc;
    Preluare si solutionare solicitari post vanzare (atat de la consultanti cat si de la pacienti);
    Suport in cadrul expozitiilor, targurilor specifice, congrese;
    Participarea la sedinte zilnice, saptamanale, lunare etc;
    Suport pentru echipa de vanzari din Bucuresti si tara;
    Centralizare si contactare recoltari stem;
    Preluare, contactare si centralizare lead-uri;