Reprezentant Sales Support - Departament OG & Banca de celule Stem

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regina Maria active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Sales Support - Departament OG & Banca de celule Stem active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.04.2019

    Rețeaua de sănătate REGINA MARIA și-a câștigat poziția de lider pe piața medicală românească datorită calității serviciilor oferite și grijii permanente, manifestate atât în interiorul companiei, față de angajați, cât și în exterior, față de pacienți și parteneri.
    Dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor;
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple;
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi;
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa;
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv.

    Cerinte

    Persuasiune
    Abilitati excelente de prezentare si comunicare
    Integritate
    Capacitatea de a planifica si monitoriza activitati
    Capacitatea de a rezolva probleme
    Rezistenta la stress
    Aptitudini de relationare foarte bine dezvoltate
    Atentie la detalii
    Spirit inovator
    Autodisciplina

    Responsabilitati

    Verificare contracte nastere & stem;
    Inregistrare contracte nastere & stem in sistemele interne;
    Confirmare date contractuale;
    Transmitere numar inregistrare prin SMS;
    Realizare AWB, pregatire si verificare corespondenta TNT si FanCourier;
    Verificare corespondenta (atat la expediere cat si la primire);
    Pregatire si transmitere kit-uri SCO si TCO;
    Realizare situatie contracte inregistrate (nastere + stem);
    Predare contracte nastere in maternitate;
    Aranjare contracte stem in Banca (check-in + last minute);
    Verificare plata + acordare numar intrare- iesire si transmitere certificate stocare/ distrugere catre parinti;
    Arhivare copii certificate si alte documente;
    Semnarea consimtamintelor de neconformitate in Spitalul Baneasa;
    Realizarea de comenzi pentru: cutii de transport unitati, papetarie si protocol, laptop-uri, telefoane etc;
    Preluare si solutionare solicitari post vanzare (atat de la consultanti cat si de la pacienti);
    Suport in cadrul expozitiilor, targurilor specifice, congrese;
    Participarea la sedinte zilnice, saptamanale, lunare etc;
    Suport pentru echipa de vanzari din Bucuresti si tara;
    Centralizare si contactare recoltari stem;
    Preluare, contactare si centralizare lead-uri;

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (296)