Agent back-office cu limba franceza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Agent back-office cu limba franceza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.04.2019

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    Studii superioare in curs sau finalizate;
    Cunostinte foarte bune de operare calculator (MS Excel, MS Word);
    Competente de baza in matematica si abilitati de calcul;
    Cunosterea limbii franceze – nivel mediu;
    Bune abilitati de comunicare si organizare;
    Atentie concentrata și distributiva;
    Rezistenta la stres;
    Orientare spre client;
    Capacitatea de a lucra in echipa.

    Responsabilitati

    Pentru clientul nostru, o companie in crestere, care ofera un pachet complet de servicii bazat pe o gama larga de echipamente de masurare de inalta precizie pentru proprietati comerciale, proprietari de case si utilitati energetice, suntem in cautarea unui agent back-office. Produsele si serviciile acopera instalarea, punerea in functiune a contoarelor si facturarea consumului de energie, apa si costuri auxiliare.

    Responsabilitati:

    Introducerea datelor de consum;
    Verificarea, analizarea, corectarea si validarea datelor de consum;
    Modificarea datelor de consum la cererea clientului;
    Adaugarea estimarilor de consum in cazul unor date nefurnizate;
    Actualizarea informatiilor despre client/proprietati;
    Crearea suportului informatic corespunzator pentru clienti (pdf sau html);
    Identificarea si raportarea problemelor tehnice ale modulelor/contoarelor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv (plus tichete de masa si abonament medical);
    Mediu de lucru tanar si dinamic;
    Perspective de dezvoltare profesionala.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (59)