Inginer ofertare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ISIS DEVELOPMENT active.

Vezi toate job-urile Inginer ofertare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ISIS DEVELOPMENT
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Mioveni
  • Actualizat la: 25.09.2019

    ISIS DEVELOPMENT reprezinta partenerul ideal pentru gestiunea proiectelor din industria auto, dar si o platforma logistica care ofera clientilor sai servicii de outsourcing industrial si achizitii de produse.

    Cerinte

    Studii superioare tehnice profil mecanic. Student an terminal sau absolvent.
    Cunoștințe de citire si interpretare a desenelor de execuție si de ansamblu.
    Cunoștințe tehnologie fabricare repere mecanice. Cunoștințe generale materiale, prelucrări mecanice sudura.
    Persoană organizată și riguroasă.
    Bune abilități de comunicare.
    Persoana activa si motivata.
    Cunostinte utilizare Excel.
    Abilitati de comunicare verbala si scrisa in limba franceza si/sau engleza.

    Responsabilitati

    Beneficiază de training și formare.
    Realizează oferte tehnice de preț pe baza documentației și informațiilor furnizate de client.
    Păstrează o comunicare strânsa cu clienții.
    Validează ofertele tehnice împreuna cu directorul societății.
    Validează termele de livrare cu managerul de producție.

    Societatea ISIS DEVELOPMENT are ca obiect de activitate proiectarea, asamblarea si controlul dispozitivelor din industria auto.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Mioveni,

    Mioveni,

    Vezi job-uri similare (7)