Area Sales Manager Transilvania

Angajator: Decart Animal Nutrition SRL
Domeniu:
  • Agricultura
  • Altele
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Cluj Napoca
  • Oradea
  • Actualizat la: 13.03.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - absolvent al facultatii de zootehnie sau medicina veterinara
    - bune abilitati de comunicare
    - orientare catre rezultate/clienti, initiativa;
    - permis de conducere cat B, disponibilitate pentru deplasari in teritoriul arondat
    - limba engleza - nivel mediu
    - cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook Expres).

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    - promoveaza produsele companiei la clientii din zona de vest a tarii
    - contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti
    - stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata
    - urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicii comerciale
    - identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung, securizeaza cifra de afaceri, efectuarea platilor si termenele de plata

    Alte informatii

    Beneficii
    - salariu motivant si bonus de vanzari
    - masina de serviciu, telefon, laptop
    - program de lucru flexibil