Responsabil avize si autorizatii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Camusat RomTelecomunicatii active.

Vezi toate job-urile Responsabil avize si autorizatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Camusat RomTelecomunicatii
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.04.2019

    CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - Societate multinationala, parte a grupului francez CAMUSAT, leader in domeniul constructiilor de infrastructuri pentru telecomunicatii.

    Cerinte

    EXPERIENTA

    - Diploma in domeniul tehnic, inginerie, proiectare.
    - Minim 1 an in aceeasi pozitie sau domeniu de activitate
    - Cunoasterea pachetelor software de birou de control (Excel, Word, Outlook Express), Internet Explorer si Google Earth.
    - Limba: engleza si romana.

    Responsabilitati

    CONTEXTUL JOBULUI

    - Supravegherea tuturor activitatilor privind drepturile de acces pentru rețelele de fibra optica;
    - Controlul zilnic al activitatilor subcontractantilor sau al resurselor interne pentru proiectele aflate in derulare;
    - Raportarea interna si catre client;
    - Dezvoltarea si mentinerea unei relatii bune cu autoritatile locale, impreuna cu reprezentantii locali ai CAMUSAT, pentru a asigura un flux bun pentru obtinerea autorizatiilor de constructie si a permiselor necesare.

    RESPONSABILITATI

    - Supravegherea activitatilor pentru obtinerea Certificatelor de Urbanism si a autorizatiilor de constructie pentru retelele de fibra optica;
    - Monitorizarea zilnica a activitatilor subcontractantilor pentru proiectele in derulare;
    - Integrarea si corelarea lucrarilor si activitatilor intre subcontractori si / sau departamentele interne implicate in procesul de autorizare;
    - Ancheta site-ului daca este necesar pentru obținerea autorizatiilor de constructie sau a oricarui alt permis necesar;
    - Dezvoltarea si mentinerea unei bune relatii cu autoritatile locale, impreuna cu reprezentantii locali ai CAMUSAT, pentru a asigura un flux bun pentru autorizatiile de constructie si pentru toate permisele necesare;
    - Identificarea, expunerea, clarificarea si rezolvarea problemelor privind sondajul / autorizatiilor
    - Verificarea formelor standard ale permiselor in diferite etape (CU, RoW, AC, actualizari).
    - Elaborarea periodica a rapoartelor catre client cu privire la permis / proiect.
    - Asigurarea asistentei tehnice pentru echipele de constructie, instalare si intretinere a abonatilor.

    Alte informatii

    BENEFICII:

    - Salariu motivant
    - Bonusuri de performanta
    - Cariera si oportunitati de dezvoltare bazate pe performanta intr-un mediu multicultural
    - Pachet de beneficii (asigurare medicala, transport s.a.)

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (5)