Consultant vanzari optica medicala/Optometrist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Optical Investment Group active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari optica medicala/Optometrist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Optical Investment Group
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 08.09.2019

    Optical Investment Group este un grup de investitii care opereaza cea mai mare retea de optica medicala din Romania, formata din magazinele OPTIblu, OPTIPLAZA, O51. Cu o vechime de 17 ani pe piata, operam 103 magazine in Bucuresti si in marile orase din tara. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton si altele.

    Cerinte

    - Studii medii finalizate / superioare in curs sau finalizate;
    - Persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre client;
    - Abilitati de comunicare;
    -Experienta optica medicala reprezinta un avantaj;

    Responsabilitati

    - Consilierea clientilor pentru a face alegerea potrivita;
    - Gestionarea comenzilor clientilor;

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Training si oportunitate de dezvoltare profesionala;
    - Apartenenta la o echipa de succes;
    - Salariu fix + bonus performanta;
    - Program de lucru flexibil (in ture);

    Calarasi, Constanta, Slobozia,

    Constanta,

    Bacau, Braila, Constanta,

    Vezi job-uri similare (8)