Consultant Vânzări

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EMBLEMA Retail Solutions active.

Vezi toate job-urile Consultant Vânzări active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 29.03.2019

    We are in BTL business, activating on three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keep it simple but innovative way. … and our commitment is to always deliver brilliant projects that make our partners to stand out and win in retail.

    Cerinte

    - Disponibilitate de lucru full-time, 8 h/zi;
    - Aspect fizic plăcut, atitudine deschisă și încrezătoare;
    - Abilități de comunicare și amabilitate.

    Responsabilitati

    - Oferirea informațiilor către clienții dornici să achiziționeze produsele din portofoliu;
    - Transmiterea raportului de activitate către managerul direct (produse preferate de cumparatori, feedback primit de la clienți, concurență)
    - Respectarea programului de lucru, conform planificării primite și a modului de lucru agreat.

    - Pachet salarial alcătuit din salariu fix, tichete de masă, tichete cadou și bonusuri din vânzări
    - Echipament asigurat( sacou, tricou, cămașă, pantalon, pantof);
    - Traininguri de specialitate si dezvoltare personală;
    - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    - Program de lucru fix, cu posibilitatea de a fi plient în funcție de disponibilitatea angajatului.
    Daca nu ești în căutarea unui job, dar cunoști pe cineva interesat, sună-ne pentru a-l recomanda și noi te vom recompensa!