Consultant Vanzari Credite prin internet

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari Credite prin internet active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.10.2019

    Suntem o banca responsabila, implicandu-ne activ in programe de responsabilitate sociala si protejare a mediului. Prin actiuni proprii si parteneriate responsabile, compania intareste misiunea BNP Paribas in lume: investitii cu impact pozitiv asupra mediului.

    Sunem principalul promotor al creditului responsabil in Romania din 2005, iar produsele noastre pot fi accesate cu usurinta, direct in spatiile de vanzare (magazine si alte puncte de lucru), prin telefon sau online.

    Cerinte

    * Ai o atitudine profesionista,orientata asupra nevoilor clientului;
    * Sa te concentrezi pe atingerea rezultatelor;
    * Esti o persoana pozitiva si atenta la detalii,cu un dezvoltat simt de observatie;
    * Detii excelente abilitati de interactionare;
    * Cunosti pachetul Microsoft Office.

    Responsabilitati

    * Vei oferi consultanta prin telefon clientilor,in vederea identificarii nevoilor pentru finalizarea procesului de vanzare;
    * Vei gestiona baza de date prin monitorizarea cererilor de credit;
    * Vei actualiza corect baza de date,in functie de modificarile survenite;
    * Vei oferi consultanta de specialitate clientilor in vederea obtinerii si completarii documentatiei de credit;

    Alte informatii

    Beneficii:

    *Un mediu de lucru placut, dinamic,cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar-bancar;
    *Posibilitatea de a lucra in cadrul unei multinationale cu o cultura organizationala solida;
    *Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala;
    *Tichete de masa;
    *Abonament la clinica medicala privata;
    *7 Card;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (174)